Preci-Dip 550-10-500M30-001152
550-10-500M30-001152 picture photo
Mfg. Part Number
550-10-500M30-001152
Manufacturer
Product Category
Sockets for ICs, Transistors
Brief Description
BGA SOLDER TAIL
Datasheet Download
550-10-500M30-001152.pdf
Availability of 550-10-500M30-001152
QUANTITY
550-10-500M30-001152 Order Process
Ship out your order
Specifications of 550-10-500M30-001152
Internal Part NumberEIS-550-10-500M30-001152
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package13
Category Connectors, Interconnects
FamilySockets for ICs, Transistors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)550-10-500M30-001152
Related Links550-10-500, 550-10-500M30-001152 Datasheet, Preci-Dip Distributor
550-10-500M30-001152 Details Description
Related parts for 550-10-500M30-001152
VARISTOR 212V 40KA SQUARE 34MM datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
BERGSTIK HDR DR SMT datasheet.pdf
CONN RCPT 34POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 500V NP0 2225 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
RES 8.2K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES 250 OHM 8W 1% TO220 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf