TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0131-22-9/93/96CS2275
55A0131-22-9/93/96CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0131-22-9/93/96CS2275
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A0131-22-9/93/96CS2275.pdf
Availability of 55A0131-22-9/93/96CS2275
QUANTITY
55A0131-22-9/93/96CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0131-22-9/93/96CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0131-22-9/93/96CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0131-22-9/93/96CS2275
55A0131-22-9/93/96CS2275 Details Description
Related parts for 55A0131-22-9/93/96CS2275
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 10VWM 17VC P600 datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf
FILTER BANDPASS 2.4 GHZ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
DC/DC CONV POWER MOD DIN 15W datasheet.pdf