TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0821-24-2/6
55A0821-24-2/6 picture photo
Mfg. Part Number
55A0821-24-2/6
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0821-24-2/6.pdf
Availability of 55A0821-24-2/6
QUANTITY
55A0821-24-2/6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0821-24-2/6
Internal Part NumberEIS-55A0821-24-2/6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0821-24-2/6
Related Links55A0821, 55A0821-24-2/6 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0821-24-2/6 Details Description
Related parts for 55A0821-24-2/6
FIXED IND 22MH 125MA 21.8 OHM TH datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC +/-5V OUT 1W datasheet.pdf
IC VID VOLTAGE PROGRAMMER 10MSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 8PWR 16SGL 2.36MM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 720MHZ RRO 16MSOP datasheet.pdf
CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
MICRO 15 F 3" YEL JACKP datasheet.pdf
RJ45 STACKED LED 8 PORT datasheet.pdf
DIODE ZENER 60V 500MW SOD123 datasheet.pdf