TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0822-12-9/96CS2655
55A0822-12-9/96CS2655 picture photo
Mfg. Part Number
55A0822-12-9/96CS2655
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0822-12-9/96CS2655.pdf
Availability of 55A0822-12-9/96CS2655
QUANTITY
55A0822-12-9/96CS2655 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0822-12-9/96CS2655
Internal Part NumberEIS-55A0822-12-9/96CS2655
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0822-12-9/96CS2655
55A0822-12-9/96CS2655 Details Description
Related parts for 55A0822-12-9/96CS2655
Connector Eurostyle Terminal Strip Strip 3 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
FIXED IND 39NH 300MA 700 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 500MW SOD123 datasheet.pdf
DIP CABLE 20POS datasheet.pdf
6P 4C 2W VERT XCHD HDR datasheet.pdf