TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0832-16-9/93/96CS2275
55A0832-16-9/93/96CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0832-16-9/93/96CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0832-16-9/93/96CS2275.pdf
Availability of 55A0832-16-9/93/96CS2275
QUANTITY
55A0832-16-9/93/96CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0832-16-9/93/96CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0832-16-9/93/96CS2275
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0832-16-9/93/96CS2275
55A0832-16-9/93/96CS2275 Details Description
Related parts for 55A0832-16-9/93/96CS2275
IC ADC 12BIT 80MSPS SMPL 48TSSOP datasheet.pdf
CONN RECEPT 0.5MM 70POS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 25POS 30AWG 6IN datasheet.pdf
CONN CONTACT SOCKET HE/HA SRS datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 1% 0.4W 0204 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 511 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 48.7K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TRANS RF BIPO 400W 12A M218 datasheet.pdf