TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-22-0/9-9
55A1121-22-0/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1121-22-0/9-9
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1121-22-0/9-9.pdf
Availability of 55A1121-22-0/9-9
QUANTITY
55A1121-22-0/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1121-22-0/9-9
Internal Part NumberEIS-55A1121-22-0/9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1121-22-0/9-9
55A1121-22-0/9-9 Details Description
Related parts for 55A1121-22-0/9-9
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
MINI UHF BLKHD JACK datasheet.pdf
INDICATOR NEON GREEN PANEL MNT datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 36MM datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf