TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1221-22-2/6-9
55A1221-22-2/6-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1221-22-2/6-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1221-22-2/6-9.pdf
Availability of 55A1221-22-2/6-9
QUANTITY
55A1221-22-2/6-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1221-22-2/6-9
Internal Part NumberEIS-55A1221-22-2/6-9
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1221-22-2/6-9
55A1221-22-2/6-9 Details Description
Related parts for 55A1221-22-2/6-9
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS 7/16 5V datasheet.pdf
IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
SWITCH DIP PIANO SEALED 8POS AU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
FUSE CERM 5A 600VAC 400VDC 5X20 datasheet.pdf
CONN PLUG MNT EARS 2CKT datasheet.pdf
MINITEK SHRD HDR RA datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator Multi-Step Dimming 20mA Backlight 16-QFN (3x3) datasheet.pdf