TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1821-18-2/6-9CS2275
55A1821-18-2/6-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1821-18-2/6-9CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1821-18-2/6-9CS2275.pdf
Availability of 55A1821-18-2/6-9CS2275
QUANTITY
55A1821-18-2/6-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1821-18-2/6-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1821-18-2/6-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1821-18-2/6-9CS2275
55A1821-18-2/6-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1821-18-2/6-9CS2275
CERAMIC RESONATOR 12.00 MHZ datasheet.pdf
ROUND SPACER #8 NYLON 15/16" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 182 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC V-LEVEL TRANSL BI-DIR SC70-6 datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
SENSOR REED SPDT-CHANGE SMD datasheet.pdf
RES 856 OHM 1/2W .25% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP datasheet.pdf
CABLE 8POS datasheet.pdf