TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A6227-22-9/96-9-9CS2275
55A6227-22-9/96-9-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A6227-22-9/96-9-9CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A6227-22-9/96-9-9CS2275.pdf
Availability of 55A6227-22-9/96-9-9CS2275
QUANTITY
55A6227-22-9/96-9-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A6227-22-9/96-9-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A6227-22-9/96-9-9CS2275
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A6227-22-9/96-9-9CS2275
55A6227-22-9/96-9-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A6227-22-9/96-9-9CS2275
IC SWITCH QUAD SPST 16SSOP datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG59 22AWG 1000' datasheet.pdf
HEAT SHRINK FPVW 3/8 BK 48 IN datasheet.pdf
RES 65.7K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.237 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 2SKT SLD CUP datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
FOOT CYLINDRICAL 3.94" DIA BLACK datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RES SMD 27.7K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 0.022 UF 10% 630VDC datasheet.pdf