TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1221-22-2/6-9
55PC1221-22-2/6-9 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1221-22-2/6-9
Datasheet Download
55PC1221-22-2/6-9.pdf
Availability of 55PC1221-22-2/6-9
QUANTITY
55PC1221-22-2/6-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1221-22-2/6-9
Internal Part NumberEIS-55PC1221-22-2/6-9
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1221-22-2/6-9
55PC1221-22-2/6-9 Details Description
Related parts for 55PC1221-22-2/6-9
JUMPER-H1507TR/A2015V/X 5" datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V datasheet.pdf
KNOB CLR/MATTE.625"DIA.125"SHAFT datasheet.pdf
RES 225 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 300MA 4V datasheet.pdf
CONN IDC HEADER 0.050 6 POS datasheet.pdf
3 SIL HORIZ PIN HDR datasheet.pdf
SOCKET WITH LED HOUSING datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CAP FILM 820 NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf