TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC1223-12-9/96-9CS2861
55PC1223-12-9/96-9CS2861 picture photo
Mfg. Part Number
55PC1223-12-9/96-9CS2861
Datasheet Download
55PC1223-12-9/96-9CS2861.pdf
Availability of 55PC1223-12-9/96-9CS2861
QUANTITY
55PC1223-12-9/96-9CS2861 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC1223-12-9/96-9CS2861
Internal Part NumberEIS-55PC1223-12-9/96-9CS2861
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC1223-12-9/96-9CS2861
55PC1223-12-9/96-9CS2861 Details Description
Related parts for 55PC1223-12-9/96-9CS2861
14 50SR CHMP RCPT SER II datasheet.pdf
IC PHASE LOCK LOOP CMOS 16-TSSOP datasheet.pdf
IC VOLTAGE MONITOR DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EYELET datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1PH 1200V FO-T-A datasheet.pdf
LED COOL WHITE CLEAR 5MM RND T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES SMD 47K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
RES SMD 73.2K OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf