TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC4121-20-2/6-9CS2502
55PC4121-20-2/6-9CS2502 picture photo
Mfg. Part Number
55PC4121-20-2/6-9CS2502
Datasheet Download
55PC4121-20-2/6-9CS2502.pdf
Availability of 55PC4121-20-2/6-9CS2502
QUANTITY
55PC4121-20-2/6-9CS2502 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC4121-20-2/6-9CS2502
Internal Part NumberEIS-55PC4121-20-2/6-9CS2502
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC4121-20-2/6-9CS2502
55PC4121-20-2/6-9CS2502 Details Description
Related parts for 55PC4121-20-2/6-9CS2502
CONN HEADER .100 SINGL STR 3POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SAMPLE RATE CONV 2CH 48-TQFP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223 datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 43PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
PNL MNT W/ WIRE 700NM 40MCD RED datasheet.pdf
RES SMD 290OHM 0.01% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 0606 datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 15V 2915 datasheet.pdf