TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC6146-18-9/96-9CS2861
55PC6146-18-9/96-9CS2861 picture photo
Mfg. Part Number
55PC6146-18-9/96-9CS2861
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Datasheet Download
55PC6146-18-9/96-9CS2861.pdf
Availability of 55PC6146-18-9/96-9CS2861
QUANTITY
55PC6146-18-9/96-9CS2861 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55PC6146-18-9/96-9CS2861
Internal Part NumberEIS-55PC6146-18-9/96-9CS2861
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55PC6146-18-9/96-9CS2861
55PC6146-18-9/96-9CS2861 Details Description
Related parts for 55PC6146-18-9/96-9CS2861
SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 4SIP datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ/5V 225MA 8DIP datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS R/A .050" GOL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 7A 26 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN datasheet.pdf