Vishay/Sprague 630D226M025BB2T
630D226M025BB2T picture photo
Mfg. Part Number
630D226M025BB2T
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
22UF 25V 6.3X17.5 125C AXI
Datasheet Download
630D226M025BB2T.pdf
Availability of 630D226M025BB2T
QUANTITY
630D226M025BB2T Order Process
Ship out your order
Specifications of 630D226M025BB2T
Internal Part NumberEIS-630D226M025BB2T
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package460
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)630D226M025BB2T
Related Links630D226, 630D226M025BB2T Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
630D226M025BB2T Details Description
Related parts for 630D226M025BB2T
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 5V datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 30W 1% TO218 datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 12V PQ12B4 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 113K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
D4NS-4DF-NPT datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS PNL MNT SKT CRMP datasheet.pdf