Vishay/Sprague 630D476M200FH2A
630D476M200FH2A picture photo
Mfg. Part Number
630D476M200FH2A
Brief Description
47UF 200V 12.5X38 125C AXI
Datasheet Download
630D476M200FH2A.pdf
Availability of 630D476M200FH2A
QUANTITY
630D476M200FH2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 630D476M200FH2A
Internal Part NumberEIS-630D476M200FH2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)630D476M200FH2A
Related Links630D476, 630D476M200FH2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
630D476M200FH2A Details Description
Related parts for 630D476M200FH2A
RES SMD 1.74K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES 62 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
BRACKETS ANTI-TIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 5% 35W TO263 D2PAK datasheet.pdf
381 TB SOCKET WF VER datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf
26500 12C 9#20 3#16 PIN RECP datasheet.pdf
3300UF 420V 65X105MM 85C 2000H datasheet.pdf