Vishay/Sprague 672D127H050DT2C
672D127H050DT2C picture photo
Mfg. Part Number
672D127H050DT2C
Brief Description
120UF 50V 12.5X33.5 105C RAD
Datasheet Download
672D127H050DT2C.pdf
Availability of 672D127H050DT2C
QUANTITY
672D127H050DT2C Order Process
Ship out your order
Specifications of 672D127H050DT2C
Internal Part NumberEIS-672D127H050DT2C
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package280
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)672D127H050DT2C
Related Links672D127, 672D127H050DT2C Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
672D127H050DT2C Details Description
Related parts for 672D127H050DT2C
IC REG LDO 4V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN DIN SOCKET 150POS VERT GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC GATE AND 1CH 2-INP SC-70-5 datasheet.pdf
CBL 4POS M8 R/A SOCKT-WIRE 1.5M datasheet.pdf
RES 330 OHM 50W 5% TO220 datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 255K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HOOD datasheet.pdf
RES SMD 336 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf