NorComp 680-026-113R011
680-026-113R011 picture photo
Mfg. Part Number
680-026-113R011
Brief Description
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Through Hole Solder
Datasheet Download
680-026-113R011.pdf
Availability of 680-026-113R011
QUANTITY
680-026-113R011 Order Process
Ship out your order
Specifications of 680-026-113R011
Internal Part NumberEIS-680-026-113R011
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Contact TypeSignal
Mounting TypeThrough Hole
Flange FeatureBoard Side (4-40)
TerminationSolder
Operating Temperature-50°C ~ 100°C
Voltage Rating-
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)680-026-113R011
Related Links680-026, 680-026-113R011 Datasheet, NorComp Distributor
680-026-113R011 Details Description
Related parts for 680-026-113R011
TVS DIODE 5VWM SOT723 datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS VERT T/H WHITE datasheet.pdf
CONN PLUG 180POS DL BRD/BRD VERT datasheet.pdf
RES 309K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 499K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIN-POWER MH21+5MS-1C1-2 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB datasheet.pdf
CAP CER 240PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP 40V 0.2A SOT563 datasheet.pdf