3M 6A22-D0421-013.0-0
6A22-D0421-013.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
6A22-D0421-013.0-0
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
AOC QSFP-QSFP FDR 4CH OM2+ 13M
Datasheet Download
6A22-D0421-013.0-0.pdf
Availability of 6A22-D0421-013.0-0
QUANTITY
6A22-D0421-013.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 6A22-D0421-013.0-0
Internal Part NumberEIS-6A22-D0421-013.0-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series6A22
Cable ConnectorsQSFP+ 4x
Number of Positions38
Connector TypePlug to Plug
GenderMale to Male
Fastening TypeLatch Lock, Push-Pull
FeaturesActive, Plenum, Pull Tab
Cable TypeRound
UsageExternal
Length42.6' (13.0m)
ColorOrange
ShieldingUnshielded
Wire Gauge-
Current - Max/Contact-
Frequency - Max40Gbps
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6A22-D0421-013.0-0
Related Links6A22-D042, 6A22-D0421-013.0-0 Datasheet, 3M Distributor
6A22-D0421-013.0-0 Details Description
Related parts for 6A22-D0421-013.0-0
CONN HEADER 114PS DL 1MM R/A SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 100V 20% BX 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
POT 12.5K OHM 12.5W WW LINEAR datasheet.pdf
CONN SPRING TARGET SGL R/A 44POS datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 100V 35A KBPC-W datasheet.pdf