Conec 6STD37SAR99E10X
6STD37SAR99E10X picture photo
Mfg. Part Number
6STD37SAR99E10X
Brief Description
37POS F WATER RES PC TAIL M3
Datasheet Download
6STD37SAR99E10X.pdf
Availability of 6STD37SAR99E10X
QUANTITY
6STD37SAR99E10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STD37SAR99E10X
Internal Part NumberEIS-6STD37SAR99E10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STD37SAR99E10X
Related Links6STD37S, 6STD37SAR99E10X Datasheet, Conec Distributor
6STD37SAR99E10X Details Description
Related parts for 6STD37SAR99E10X
IC SYSTEM BASE W/CAN 28-SOIC datasheet.pdf
PROBE TIP .080" BRASS 10/PKG datasheet.pdf
RES 5 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES 237K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS PIN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1.06A 315 MOHM datasheet.pdf