Conec 6STF09PAU01R10X
6STF09PAU01R10X picture photo
Mfg. Part Number
6STF09PAU01R10X
Brief Description
D-SUB FILTER 9POS IP67
Datasheet Download
6STF09PAU01R10X.pdf
Availability of 6STF09PAU01R10X
QUANTITY
6STF09PAU01R10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF09PAU01R10X
Internal Part NumberEIS-6STF09PAU01R10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF09PAU01R10X
Related Links6STF09P, 6STF09PAU01R10X Datasheet, Conec Distributor
6STF09PAU01R10X Details Description
Related parts for 6STF09PAU01R10X
RES SMD 113K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CABLE 2COND 28AWG SLATE 100' datasheet.pdf
RES SMD 33.2K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 18POS DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 0.005 OHM 0.5% 1W 2512 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf