Conec 6STF25PAT05S10X
6STF25PAT05S10X picture photo
Mfg. Part Number
6STF25PAT05S10X
Brief Description
D-SUB FILTER 25POS IP67
Datasheet Download
6STF25PAT05S10X.pdf
Availability of 6STF25PAT05S10X
QUANTITY
6STF25PAT05S10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF25PAT05S10X
Internal Part NumberEIS-6STF25PAT05S10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF25PAT05S10X
Related Links6STF25P, 6STF25PAT05S10X Datasheet, Conec Distributor
6STF25PAT05S10X Details Description
Related parts for 6STF25PAT05S10X
CONN HDR DUAL 22POS .100 R/A TIN datasheet.pdf
CABLE SMA/BNC 6" RG-316 datasheet.pdf
RES 0.015 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 24SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.5A TO252-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 79POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
RES SMD 38.3 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf