Conec 6STF25PAU05R10X
6STF25PAU05R10X picture photo
Mfg. Part Number
6STF25PAU05R10X
Brief Description
D-SUB FILTER 25POS IP67
Datasheet Download
6STF25PAU05R10X.pdf
Availability of 6STF25PAU05R10X
QUANTITY
6STF25PAU05R10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF25PAU05R10X
Internal Part NumberEIS-6STF25PAU05R10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF25PAU05R10X
Related Links6STF25P, 6STF25PAU05R10X Datasheet, Conec Distributor
6STF25PAU05R10X Details Description
Related parts for 6STF25PAU05R10X
JUMPER-H2728TR/C2064V/X 3" datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS 1/8 NPT 5V 36" datasheet.pdf
BOARD DEV DE1 ALTERA datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 25POS 1MM SMD datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 20SSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 56 OHM 5% 60W datasheet.pdf
DSUB MA STR SOLDER CONTACT COAX datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf