CTS Electronic Components 752081223GPTR7
752081223GPTR7 picture photo
Mfg. Part Number
752081223GPTR7
Brief Description
RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SRT
Datasheet Download
752081223GPTR7.pdf
Availability of 752081223GPTR7
QUANTITY
752081223GPTR7 Order Process
Ship out your order
Specifications of 752081223GPTR7
Internal Part NumberEIS-752081223GPTR7
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors7
Number of Pins8
Power Per Element80mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)752081223GPTR7
Related Links7520812, 752081223GPTR7 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
752081223GPTR7 Details Description
Related parts for 752081223GPTR7
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1MA 20V datasheet.pdf
LED XLAMP WHITE 2SMD datasheet.pdf
IC CPLD 3432MC 7.24NS 484FPBGA datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.105" NYLON 7.11MM datasheet.pdf
RES 21.5K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
SIDACTOR BI 400V 80A DO15 datasheet.pdf
250UF 50V 9.525X38.1 85C AXI datasheet.pdf