CTS Electronic Components 752101333GPTR13
752101333GPTR13 picture photo
Mfg. Part Number
752101333GPTR13
Brief Description
RES ARRAY 9 RES 33K OHM 10SRT
Datasheet Download
752101333GPTR13.pdf
Availability of 752101333GPTR13
QUANTITY
752101333GPTR13 Order Process
Ship out your order
Specifications of 752101333GPTR13
Internal Part NumberEIS-752101333GPTR13
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)33k
Tolerance±2%
Number of Resistors9
Number of Pins10
Power Per Element80mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)752101333GPTR13
Related Links7521013, 752101333GPTR13 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
752101333GPTR13 Details Description
Related parts for 752101333GPTR13
CONN RECEPT 12POS 28AWG MTA100 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 150K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SOURCE DRVR 20BIT SER 28PLCC datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 22-24AWG 1000' datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P2C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL RCPT CABLE datasheet.pdf
SUB-MIN SKT/CARRIER datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 1.95A 63.7 MOHM datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE NAT 25X4' datasheet.pdf
CONN RECEPT 0.5MM 40POS SMD datasheet.pdf
BLOWER 120X32MM 8-32 INSRT 24VDC datasheet.pdf