CTS Electronic Components 753243220GPTR13
753243220GPTR13 picture photo
Mfg. Part Number
753243220GPTR13
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT
Datasheet Download
753243220GPTR13.pdf
Availability of 753243220GPTR13
QUANTITY
753243220GPTR13 Order Process
Ship out your order
Specifications of 753243220GPTR13
Internal Part NumberEIS-753243220GPTR13
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
Series753
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±2%
Number of Resistors12
Number of Pins24
Power Per Element80mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case24-DRT
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)753243220GPTR13
Related Links7532432, 753243220GPTR13 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
753243220GPTR13 Details Description
Related parts for 753243220GPTR13
IC FLATLINK TRANSMITTER 48-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 10V X7R 1206 datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 82 OHM 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 100VC SMA datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 25V 10% RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 100MA 2.66 OHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf