Visual Communications Company, LLC 75HR-2213T
75HR-2213T picture photo
Mfg. Part Number
75HR-2213T
Manufacturer
Product Category
Lamps - Incandescents, Neons
Brief Description
LED IND NEON AMBER 250V TERMINAL
Datasheet Download
75HR-2213T.pdf
Availability of 75HR-2213T
QUANTITY
75HR-2213T Order Process
Ship out your order
Specifications of 75HR-2213T
Internal Part NumberEIS-75HR-2213T
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyLamps - Incandescents, Neons
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)75HR-2213T
Related Links75HR-, 75HR-2213T Datasheet, Visual Communications Company, LLC Distributor
75HR-2213T Details Description
Related parts for 75HR-2213T
CAP CER 12PF 4KV NP0 1808 datasheet.pdf
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 1.5M datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC SS/VOLT OUT datasheet.pdf
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6SMD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 50V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 4MH 100MA 3.6 OHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf