E-T-A 8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A
8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
Datasheet Download
8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A.pdf
Availability of 8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A
QUANTITY
8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A
Internal Part NumberEIS-8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A
Related Links8345-B23A-T3, 8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A Details Description
Related parts for 8345-B23A-T3M2-DB1B2B-30A
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
OSC XO 16.777216MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
OSC XO 35.328MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-18VIN 24VOUT datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1.5W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf