E-T-A 8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
Datasheet Download
8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A.pdf
Availability of 8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
QUANTITY
8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
Internal Part NumberEIS-8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
Related Links8345-B23B-T3, 8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A Details Description
Related parts for 8345-B23B-T3M2-DB1B2B-30A
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
LED 7MM RED PMI W GASKET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf