E-T-A 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A picture photo
Mfg. Part Number
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC
Datasheet Download
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A.pdf
Availability of 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
QUANTITY
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
Internal Part NumberEIS-8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating50A
Voltage Rating - AC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
Related Links8345-C01A-W0, 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A Details Description
Related parts for 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-50A
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR SGL POS ADJ 8-SOIC datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 64K EE 14-SOIC datasheet.pdf
KIT MOBILE DEV ZOOM OMAP34x-II datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 72MM datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 75NS 56TSOP datasheet.pdf
RES SMD 133 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf