Integrated Device Technology (IDT) 89H24NT24G2ZAHL
89H24NT24G2ZAHL picture photo
Mfg. Part Number
89H24NT24G2ZAHL
Brief Description
IC PCI SW 24LANE 24PORT 324BGA
Datasheet Download
89H24NT24G2ZAHL.pdf
Availability of 89H24NT24G2ZAHL
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
89H24NT24G2ZAHL Order Process
Ship out your order
Specifications of 89H24NT24G2ZAHL
Internal Part NumberEIS-89H24NT24G2ZAHL
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)4 (72 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package84
Series-
PackagingTray
ApplicationsSwitch Interfacing
InterfacePCI Express
Voltage - Supply3.3V
Package / Case324-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package324-FCBGA (19x19)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)89H24NT24G2ZAHL
Related Links89H24NT, 89H24NT24G2ZAHL Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
89H24NT24G2ZAHL Details Description
Related parts for 89H24NT24G2ZAHL
CAP CER 1.4PF 150V 0606 datasheet.pdf
CONN SSL RCPT & BLADE 2POS 4MM datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 24VDC SLD SWCH datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM SOD882 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 18-72VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CAP CER 9.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
PANEL FRONT 19X3.5X0.07" GREY datasheet.pdf
RES SMD 0.75 OHM 1.33W 2512 WIDE datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAP CER 10PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS datasheet.pdf