Integrated Device Technology (IDT) 89H32NT24BG2ZBHLGI
89H32NT24BG2ZBHLGI picture photo
Mfg. Part Number
89H32NT24BG2ZBHLGI
Brief Description
IC PCI SW 32LANE 24PORT 484BGA
Datasheet Download
89H32NT24BG2ZBHLGI.pdf
Availability of 89H32NT24BG2ZBHLGI
QUANTITY
89H32NT24BG2ZBHLGI Order Process
Ship out your order
Specifications of 89H32NT24BG2ZBHLGI
Internal Part NumberEIS-89H32NT24BG2ZBHLGI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)4 (72 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Series-
PackagingTray
ApplicationsSwitch Interfacing
InterfacePCI Express
Voltage - Supply3.3V
Package / Case484-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package484-FCBGA (23x23)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)89H32NT24BG2ZBHLGI
Related Links89H32NT24, 89H32NT24BG2ZBHLGI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
89H32NT24BG2ZBHLGI Details Description
Related parts for 89H32NT24BG2ZBHLGI
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
101LF METRAL POWER HDR 5RX1M datasheet.pdf
RES 162K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET P5K .5MM 40POS SMD datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO3P datasheet.pdf
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 620MA 750 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125" datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 8AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf