Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001FG-0072CDI8
8N3Q001FG-0072CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001FG-0072CDI8
Datasheet Download
8N3Q001FG-0072CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001FG-0072CDI8
QUANTITY
8N3Q001FG-0072CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001FG-0072CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001FG-0072CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency622.08MHz, 666.514286MHz, 627.32962MHz, 649.970332MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001FG-0072CDI8
Related Links8N3Q001FG, 8N3Q001FG-0072CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001FG-0072CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001FG-0072CDI8
RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 WW datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL TTL HP SOT-363 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY ESD SLOT T/H HEX datasheet.pdf
TXRX MOD 802.15.4 2.4GHZ 12MOD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
SPACER RECT GEN PURP 0.090" datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 20ppm 13pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
FIXED IND 15NH 475MA 220 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf