Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001LG-0018CDI8
8N3Q001LG-0018CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001LG-0018CDI8
Datasheet Download
8N3Q001LG-0018CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001LG-0018CDI8
QUANTITY
8N3Q001LG-0018CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001LG-0018CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001LG-0018CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency212.5MHz, 250MHz, 300MHz, 312.5MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001LG-0018CDI8
Related Links8N3Q001LG, 8N3Q001LG-0018CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001LG-0018CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001LG-0018CDI8
IC FPGA 316 I/O 432MBGA datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 30V 0.3A SOT23-3 datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 3A VS-8 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 4.5-9VIN +/-05VO datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CABLE 2COND 16AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
MICRO 15C SKT 60" RBW datasheet.pdf