Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01KG-0075CDI8
8N3QV01KG-0075CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01KG-0075CDI8
Datasheet Download
8N3QV01KG-0075CDI8.pdf
Availability of 8N3QV01KG-0075CDI8
QUANTITY
8N3QV01KG-0075CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01KG-0075CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3QV01KG-0075CDI8
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply150mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case10-CLCC
Supplier Device Package10-CLCC (7x5)
Mounting TypeSurface Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01KG-0075CDI8
Related Links8N3QV01KG, 8N3QV01KG-0075CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01KG-0075CDI8 Details Description
Related parts for 8N3QV01KG-0075CDI8
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS .100 DL STR SMD datasheet.pdf
SENSOR 50PSI M10-1.25 6H .5-4.5V datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP datasheet.pdf
JACK SCREW HEX 4-40 datasheet.pdf
IC CTLR SMPS 8-SOIC datasheet.pdf
RES 59 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 82 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE DUCT VERT datasheet.pdf
OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 10-B SLVR datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf