Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01LG-0011CDI8
8N3QV01LG-0011CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01LG-0011CDI8
Datasheet Download
8N3QV01LG-0011CDI8.pdf
Availability of 8N3QV01LG-0011CDI8
QUANTITY
8N3QV01LG-0011CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01LG-0011CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3QV01LG-0011CDI8
Count-
Frequency622.08MHz, 644.5313MHz, 669.3266MHz, 693.483MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply145mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01LG-0011CDI8
Related Links8N3QV01LG, 8N3QV01LG-0011CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01LG-0011CDI8 Details Description
Related parts for 8N3QV01LG-0011CDI8
CONN HOUSING 72POS .100 DL datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16QSOP datasheet.pdf
SWITCH DIP SCREWDRIVER 16POS T/H datasheet.pdf
CABLE ASSY PWR-LINE 8 WIRE 50" datasheet.pdf
RES 1.1M OHM 1/2W 5% CF MINI datasheet.pdf
RECEIVER FIBER OPT IR PHOTOLINK datasheet.pdf
IC ADC 14BIT SRL 1MSPS DL 32QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN datasheet.pdf
MULTI-FINISHING WHEEL 14" 2S CRS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W datasheet.pdf