Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75BC-0025CDI
8N3SV75BC-0025CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75BC-0025CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75BC-0025CDI.pdf
Availability of 8N3SV75BC-0025CDI
QUANTITY
8N3SV75BC-0025CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75BC-0025CDI
Internal Part NumberEIS-8N3SV75BC-0025CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency25MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75BC-0025CDI
Related Links8N3SV75B, 8N3SV75BC-0025CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75BC-0025CDI Details Description
Related parts for 8N3SV75BC-0025CDI
MOD PWR ENTRY 20A 125V QC PNL datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 1.3W MONO D 10MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 3.6A DPAK datasheet.pdf
CONN HEADER 44POS .100" DL GOLD datasheet.pdf