Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75FC-0017CDI8
8N3SV75FC-0017CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75FC-0017CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75FC-0017CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75FC-0017CDI8
QUANTITY
8N3SV75FC-0017CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75FC-0017CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75FC-0017CDI8
Count-
Frequency622.08MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75FC-0017CDI8
Related Links8N3SV75FC, 8N3SV75FC-0017CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75FC-0017CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75FC-0017CDI8
IC D-TYPE POS TRG DUAL 54FBGA datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK 3POS ALT DPST-NO datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 150MW VMT3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 133 OHM 10W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 42A DPAK datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 170MA 1.84 OHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
EVAL BOARD HMC1043LC3 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf