Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75KC-0125CDI8
8N3SV75KC-0125CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75KC-0125CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75KC-0125CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75KC-0125CDI8
QUANTITY
8N3SV75KC-0125CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75KC-0125CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75KC-0125CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75KC-0125CDI8
Related Links8N3SV75KC, 8N3SV75KC-0125CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75KC-0125CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75KC-0125CDI8
BIT TORX T8 3.54" datasheet.pdf
CONN HEADER STKD 10POS R/A LO datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 12V 42MM PC MOUNT datasheet.pdf
PATCHCORD CAT6 AMPTRAC WHITE 7' datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
RES 301 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 261 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 423V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 3A 125V datasheet.pdf
RES 2.5 OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.5M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MODULE DIODE 1200V 105A ADD-A-PA datasheet.pdf