Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75LC-0133CDI8
8N3SV75LC-0133CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75LC-0133CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 480MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75LC-0133CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75LC-0133CDI8
QUANTITY
8N3SV75LC-0133CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75LC-0133CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75LC-0133CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency480MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75LC-0133CDI8
Related Links8N3SV75LC, 8N3SV75LC-0133CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75LC-0133CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75LC-0133CDI8
IC VOICE BAND AUDIO PROC 32-TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES 412 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BASE BOTTOM ENTRY datasheet.pdf
RES SMD 95 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM BEAD datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 630V X7R RADIAL datasheet.pdf
508 TB SPR PLU DOWN/SIDE datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP POLY 330UF 20% 6.3V T/H datasheet.pdf