Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75BC-0125CDI
8N4SV75BC-0125CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75BC-0125CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75BC-0125CDI.pdf
Availability of 8N4SV75BC-0125CDI
QUANTITY
8N4SV75BC-0125CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75BC-0125CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75BC-0125CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75BC-0125CDI
Related Links8N4SV75B, 8N4SV75BC-0125CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75BC-0125CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75BC-0125CDI
MOSFET N-CH 55V 75A TO-247 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS STACKNG 15GOLD datasheet.pdf
IC DAC 12BIT DSP/SRL 24TSSOP datasheet.pdf
ACCY E52 LOOSE FLANGE 6.4 DIA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 388 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 150V 17A MT200 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 25POS .050 THRUHL datasheet.pdf