Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75KC-0092CDI8
8N4SV75KC-0092CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75KC-0092CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75KC-0092CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75KC-0092CDI8
QUANTITY
8N4SV75KC-0092CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75KC-0092CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75KC-0092CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency148.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75KC-0092CDI8
Related Links8N4SV75KC, 8N4SV75KC-0092CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75KC-0092CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75KC-0092CDI8
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 8-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 25.8VC SMP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES 147K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
SL-SMT3.50/16/180LF 3.2 BK datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
D-SUB FILTER 9POS IP67 datasheet.pdf