Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75LC-0067CDI8
8N4SV75LC-0067CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75LC-0067CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75LC-0067CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75LC-0067CDI8
QUANTITY
8N4SV75LC-0067CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75LC-0067CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75LC-0067CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency192MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75LC-0067CDI8
Related Links8N4SV75LC, 8N4SV75LC-0067CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75LC-0067CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75LC-0067CDI8
POLYSWITCH RGE SERIES 14.0A HOLD datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 62POS datasheet.pdf
RES 27 OHM 1/2W 10% AXIAL datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
RES 205 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 332 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ANT PHANTOM 3DB 1/4WAVE datasheet.pdf
RES 1.69M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SPEAKER datasheet.pdf
CAP FILM 7.5NF 3.5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 1250VDC AXIAL datasheet.pdf