Amphenol RF 95-850-160L100
95-850-160L100 picture photo
Mfg. Part Number
95-850-160L100
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
HD-BNC TO BNC STRT PLUG 1200"
Datasheet Download
95-850-160L100.pdf
Availability of 95-850-160L100
QUANTITY
95-850-160L100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 95-850-160L100
Internal Part NumberEIS-95-850-160L100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)95-850-160L100
Related Links95-850-, 95-850-160L100 Datasheet, Amphenol RF Distributor
95-850-160L100 Details Description
Related parts for 95-850-160L100
RES 402 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DCP QUAD 10K 64TP 20DIP datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 4CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
RES 22.1K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT datasheet.pdf
FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS datasheet.pdf
DIODE STD REC 800V 100A 3PH datasheet.pdf