E-T-A 9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A picture photo
Mfg. Part Number
9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
Brief Description
CIR BRKR MAG 2.5A 28VDC
Datasheet Download
9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A.pdf
Availability of 9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
QUANTITY
9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
Internal Part NumberEIS-9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating2.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
Related Links9510-G213-J3F, 9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A Details Description
Related parts for 9510-G213-J3F1-B2C2B1-2.5A
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 17-22 AWG 0.197" (5.00mm) Crimp datasheet.pdf
TOOL PART CRIMPER ANVIL B datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 100TQFP datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 32POS DL ROW T/H datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf