E-T-A 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A picture photo
Mfg. Part Number
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A
Brief Description
CIR BRKR MAG 7.5A 24VDC
Datasheet Download
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A.pdf
Availability of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A
QUANTITY
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A
Internal Part NumberEIS-9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating7.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A
Related Links9510-M213-P1F, 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A Details Description
Related parts for 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-7.5A
CAP CER 0.015UF 630V X7R 1808 datasheet.pdf
IC SDRAM 64MBIT 143MHZ 86TSOP datasheet.pdf
RES SMD 44.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 17POS MALE TYPE E STR datasheet.pdf
CAP CER 8.3PF 50V S2H 0603 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 2.34MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC FPGA 177 I/O 256FBGA datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN datasheet.pdf
47UF 200V 18X40 105C RAD datasheet.pdf