Amphenol Industrial 97-3100A14S-1S-621
97-3100A14S-1S-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A14S-1S-621
Brief Description
AB 3C 3#16S SKT RECP 621
Datasheet Download
97-3100A14S-1S-621.pdf
Availability of 97-3100A14S-1S-621
QUANTITY
97-3100A14S-1S-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A14S-1S-621
Internal Part NumberEIS-97-3100A14S-1S-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A14S-1S-621
Related Links97-3100A1, 97-3100A14S-1S-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A14S-1S-621 Details Description
Related parts for 97-3100A14S-1S-621
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 21 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf