Amphenol Industrial 97-3100A20-18PW
97-3100A20-18PW picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A20-18PW
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A20-18PW.pdf
Availability of 97-3100A20-18PW
QUANTITY
97-3100A20-18PW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A20-18PW
Internal Part NumberEIS-97-3100A20-18PW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A20-18PW
Related Links97-3100, 97-3100A20-18PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A20-18PW Details Description
Related parts for 97-3100A20-18PW
BOARD EVAL FOR LPC210X ARM MCU datasheet.pdf
CONN RING STR 4AWG 3/8" PLAIN datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 1.5A 3-DFN datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
LED XLAMP XP-E AMBER datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 1000V 35A KBPC-T datasheet.pdf
820UF 500V 35X100MM 85C 5000H datasheet.pdf