Amphenol Industrial 97-3101A-28-850
97-3101A-28-850 picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A-28-850
Brief Description
AB 3101A SHL KIT 28 CAD OD
Datasheet Download
97-3101A-28-850.pdf
Availability of 97-3101A-28-850
QUANTITY
97-3101A-28-850 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A-28-850
Internal Part NumberEIS-97-3101A-28-850
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A-28-850
Related Links97-3101, 97-3101A-28-850 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A-28-850 Details Description
Related parts for 97-3101A-28-850
IC REG BOOST ADJ 1A 10MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5V 10A datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
Connector Socket 108 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf