Amphenol Industrial 97-3101A20-24SZ
97-3101A20-24SZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A20-24SZ
Brief Description
AB 4C 2#16 2#8 SKT RECP
Datasheet Download
97-3101A20-24SZ.pdf
Availability of 97-3101A20-24SZ
QUANTITY
97-3101A20-24SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A20-24SZ
Internal Part NumberEIS-97-3101A20-24SZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A20-24SZ
Related Links97-3101, 97-3101A20-24SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A20-24SZ Details Description
Related parts for 97-3101A20-24SZ
RES SMD 510 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 220POS .050" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 18PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
ROUND SPACER #4 NYLON 2MM datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TKMS-1747 MAT TRIM KIT datasheet.pdf
Connector Socket 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf