Amphenol Industrial 97-3102A20-7SW
97-3102A20-7SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A20-7SW
Brief Description
AB 8C 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A20-7SW.pdf
Availability of 97-3102A20-7SW
QUANTITY
97-3102A20-7SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A20-7SW
Internal Part NumberEIS-97-3102A20-7SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A20-7SW
Related Links97-3102, 97-3102A20-7SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A20-7SW Details Description
Related parts for 97-3102A20-7SW
CAP FILM 4300PF 3% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 15POS TIN T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EXTEND datasheet.pdf
C/A MRJ21/MRJ21 GBE BLUE CMP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
VARISTOR 14.4V 2KA DISC 20MM datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM/NEUTRAL WHT 2SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf